Kontakt Slaktehuset

Kart over Slaktehuset

Address:

Gamle Slaktehuset Allaktivitetshus, Strandgata 70, 5528 Haugesund

Telefon:  52 74 34 10

Email: 

slaktehuset@haugesund.kommune.no

Åpningstider:

  • Man – tor: 8:00 – 22:00
  • Fre: 8:00 – 16:00
  • Helg: Ved arrangement/ etter avtale

Ansatte:

Geir Kvassheim

Kulturhusleder

geir.kvassheim@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 24

 

 

 

 

 

 Gro Verpe

Kulturkonsulent arrangement & informasjon

gro.verpe@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 17

 

 

 

 

 

Nina Bersaas Jakobsen

Kulturkonsulent integrering

ninabersaas.jacobsen@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 20

 

 

 

 

 

Helge Toft

Kulturkonsulent ungdom og musikk

helge.toft@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 13

 

 

 

 

 

Wolfgang Reimers

Driftsansvarlig hus/verksted

wolfgang.reimers@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 22

 

 

 

 

 

Marian Soldal

Miljøarbeider integrering

marian.soldal@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 19

 

 

 

 

 

Tom Poole – Kerr

Kulturkonsulent ungdom og musikk

tom.poole@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 15

 

 

 

 

 

Heidi Lid

Kontorsekretær

heidi.lid@haugesund.kommune.no

Telefon: 52 74 34 14

 

 

Tilater du at vi lagrer cookies på maskinen din? Cookies kan brukes til å sende deg informasjon og tilbud via nettsider og sosiale medier. Finn ut mer - eller slett cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close